Goed nieuws voor Ajax: 'Sterkhouder gaat zijn contract te verlengen'

Jorrel Hato met Kenneth Taylor in de Johan Cruijff Arena (Ajax)
Jorrel Hato met Kenneth Taylor in de Johan Cruijff Arena (Ajax) Foto: © Pro Shots

Jorrel Hato maakte dit seizoen zijn grote doorbraak mee en was met zijn zeventien jaar al de jongste aanvoerder van Ajax. De jonge verdediger is nu in hoofdlijnen akkoord met de ploeg uit Amsterdam om zijn contract tot 2028 te gaan verlengen, zo meldt ESPN.

Wel moet Hato nog wachten tot dat hij zijn krabbel kan zetten. Dit heeft alles te maken met zijn leeftijd. Wanneer hij achttien jaar wordt, kan hij het contract gaan ondertekenen. Dit is op 7 maart, dus rond die tijd verwacht Ajax witte rook.

Het tot 2025 lopende jeugdcontract zal op deze manier worden open gebroken en flink worden geüpgraded. Hiermee zijn de lange onderhandelingen ten einde. Die onderhandelingen begonnen al onder Sven Mislintat, waarna het onder Klaas-Jan Huntelaar ook spaak liep. Nu heeft Kelvin de Lang alsnog het contract weten te verlengen.

Zet in op Ajax tegen Sparta Rotterdam!

Ajax speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties