Grygera voorspelt: "In Praag gaat Ajax het echt lastig krijgen"

Zdenek Grygera
Zdenek Grygera Foto: © BSR Agency

Zdenek Grygera denkt dat Ajax het lastig gaat krijgen tegen Slavia Praag. De oud-Ajacied vertelt in gesprek met Ajax Life er bij te zullen zijn.

"Slavia Praag is in topvorm en fysiek ijzersterk. Ze hebben negen wedstrijden gespeeld in de competitie en wonnen er acht. Eenmaal speelden ze gelijk. Trainer Jindrich Trpisovsky zorgt er altijd voor dat zijn teams honderd procent klaar zijn", zo stelt hij.

Hij vervolgt. "De spelers houden het altijd heel lang vol en maken ontzettend veel kilometers. Ze spelen overal een-op-een, man tegen man. De spelers zetten veel en hoog druk. Als de bal wordt verloren, moet-ie zo snel mogelijk terug. Iedereen is continu aan het rennen en in beweging."

Verder vertelt de voormalig Ajax-verdediger dat de speelstijl van Slavia Praag 'best agressief' is. De spelers gaan dan ook voor elkaar door het vuur. "Ajax gaat het ontzettend moeilijk krijgen. Trpisovsky is een coach die graag rouleert. Dat leverde aan het begin van het seizoen wel eens problemen op, maar ze zijn nu heel goed begonnen. Slavia zal ontzettend goed voorbereid voor de dag komen tegen Ajax. En Trpisovsky is momenteel de beste trainer van ons land."

Toch durft hij geen winnaar te noemen. "De spelers van Ajax hebben veel kwaliteiten. De 4-0 tegen Besiktas JK was indrukwekkend, maar in de competitie is het soms nog moeilijk. Europees krijgt Ajax misschien ook meer ruimte om het eigen spel te spelen dan in de Eredivisie. Dat zie je wel vaker. Maar hier in Praag gaat Ajax het echt lastig krijgen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
Ajax
14:30
Telstar
zo
17/08
Go Ahead Eagles
12:15
Ajax
zo
24/08
Ajax
16:45
Heracles Almelo
za
30/08
FC Volendam
16:30
Ajax
za
13/09
Ajax
16:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 0 0 0
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
Bekijk de hele stand