Hans Kraay junior: "Na Ajax is hij naar de gallemiezen geweest"

Hans Kraay junior
Hans Kraay junior Foto: © Pro Shots

Hans Kraay junior denkt dat de overwinning van Ajax op PSV een flinke tik is geweest voor Peter Bosz. De hoofdtrainer van PSV oogde na de Eindhovense zege op FC Groningen enorm opgelucht.

"Welke pillen Bosz op had na de overwinning op FC Groningen? Geen idee, maar ze werkten wel goed. Peter was heel uitbundig", reageert Kraay in zijn column in Voetbal International. De oud-voetballer begrijpt de reactie van de hoofdtrainer deels. "Ja en nee. De hele week heb ik ’m horen zeggen dat de spelers van PSV echt heel diep hebben gezeten na die 0-2 nederlaag tegen Ajax, waardoor ze definitief de titel verspeelden."

"Ze moesten echt worden opgepept", gaat hij verder. "Maar zaterdagavond kreeg ik het idee dat Peter zelf óók heel diep heeft gezeten, gezien zijn vrolijke uitbarsting! Hij was volledig opgelucht, dus het kan niet anders of ook hij is naar de gallemiezen geweest na Ajax."

"Collega Milan van Dongen had ’t erover met Bosz na afloop", vervolgt de voormalig voetballer en huidig analist. "Peter vertelde dat zijn moeder hem zojuist had gebeld en had gezegd: 'Fijn dat ik je weer zie lachen, jongen'. Nou, kan zijn moeder dan niet vanaf nu elke week op de bank bij PSV?"

"Kijk, in het kampioensjaar had je ook de terreinknecht de bespreking kunnen laten doen, want alles was goed, leuk en iedereen geloofde in de policy van Peter Bosz. Niemand maakte het uit als-ie chagrijnig op de bank zat. Maar nu blijkt dat een ploeg in verval, met onzekere spelers, behoefte heeft aan een vrolijke trainer", aldus Kraay.

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen Sparta Rotterdam. Weten de Amsterdammers te winnen in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
zo
11/05
Ajax
16:45
NEC Nijmegen
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 30 36 73
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand