Hato eerlijk: "Ging voor de overtreding, dan kon ik lekker liggen"

Jorrel Hato wordt behandeld
Jorrel Hato wordt behandeld Foto: © Pro Shots

Jorrel Hato moest donderdagavond diep gaan in de wedstrijd tegen Union Sint-Gillis. De verdediger zat er helemaal doorheen, zo erkende hij na afloop.

"Ik heb wel echt alles gegeven. Bij een sprint schoot het er bij beide kuiten in", vertelt Hato in gesprek met Ziggo Sport. "Toen kon ik nog wel redelijk goed opstaan. In de tweede helft van de verlenging moest ik springen in de zestien en daarna ging het gewoon niet meer."

"Ze zeiden: "ga maar ergens op een andere positie staan waar je wat minder hoeft te doen." Dus ging ik een beetje voorin staan", aldus de mandekker, die er in de verlenging nog wel een imponerende sprint uit haalde. "Bij de sprint gaf ik alles wat ik nog had. Ik ging maar voor de overtreding, dan kon ik even lekker liggen."

Ondanks al zijn inspanningen verwacht Hato er zondag weer te staan tegen Go Ahead Eagles. "Ik ga er wel vanuit dat ik zondag weer kan spelen. Even herstellen, goed slapen en goed eten en dan hoop ik dat het goedkomt."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
zo
11/05
Ajax
16:45
NEC Nijmegen
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 30 36 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand