"Hato heeft dan vermoedelijk een streepje voor bij de bondscoach"

Jorrel Hato op de training van het Nederlands elftal
Jorrel Hato op de training van het Nederlands elftal Foto: © Pro Shots

Het Nederlands elftal gaat maandagavond op bezoek bij Duitsland. Het kan zomaar zijn dat er twee Ajacieden aan de aftrap staan in de Allianz Arena. 

Brian Brobbey krijgt waarschijnlijk een kans in de punt van de aanval, nadat Joshua Zirkzee vrijdag startte in de uitwedstrijd tegen Hongarije. Daarnaast komt er een vacature vrij op de linksbackpositie, omdat Micky van de Ven waarschijnlijk de geschorste Virgil van Dijk in het centrum van de defensie vervangt.

"Koeman kan Matthijs de Ligt ook een basisplaats geven", schetst De Telegraaf. "Maar de bondscoach geeft de voorkeur aan een combinatie van een rechts- en linksbenige verdediger centraal in de defensie. Als Van de Ven naar het centrum van de achterhoede verhuist, zijn Jorrel Hato en Ian Maatsen de kandidaten om als linksback te starten. Hato heeft dan vermoedelijk een streepje voor bij de bondscoach."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
11/05
Ajax
16:45
NEC Nijmegen
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 31 36 74
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
Bekijk de hele stand