Henderson wekt verbazing: "Dat was volgens mij wat overdreven"

Jordan Henderson
Jordan Henderson Foto: © BSR Agency

Mikos Gouka heeft met enige verbazing naar de persconferentie van Jordan Henderson gekeken. De middenvelder van Ajax sloeg hard terug richting journalisten die volgens hem onzin hadden opgeschreven over de geruchten rond een transfer naar AS Monaco. 

Gouka vond dat Henderson wel erg heftig reageerde op de geruchten. "Er is geschreven dat hij niet professioneel is en alleen voor zichzelf voetbalt. Hij werd niet beschuldigd van moord, dus volgens mij is het wat overdreven", reageert hij in de AD Voetbalpodcast. "Wat hij vooral wil zeggen is dat hij de club wilde helpen met zijn vertrek. Ik vond het wel een vermakelijke persconferentie. Hij beet wat van zich af, maar werd niet onvriendelijk ofzo. 

Volgens Henderson klopte er dus weinig van de verhalen over dat hij heel graag naar AS Monaco wilde. De Engelsman zou zelfs een breuk hebben geprobeerd te forceren. "Hij zei dat de mensen die dit naar buiten hebben gebracht, zichzelf proberen te verdedigen. Wie zou hij daarmee bedoelen?", vraagt Gouka zich af. "Dat zouden de kopstukken in de club kunnen zijn."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand