Hoffenheim blij: "Alle dingen gebracht die we van Weghorst hoopten"

Wout Weghorst
Wout Weghorst Foto: © BSR Agency

TSG Hoffenheim kijkt met een tevreden gevoel terug op de prestaties van Wout Weghorst bij de Bundesliga-club. Op 1 juli zwaaide het FC Twente-target af bij de Duitsers. Ook voor Ajax is dit interessante informatie.

Hoffenheim huurde Weghorst afgelopen seizoen van Burnley. Weghorst kwam tot zeven doelpunten en drie assists namens de Duitse club. In gesprek met de clubkanalen vertelt technisch directeur Alexander Rosen over Weghorst. "Toen Wout bij ons kwam, beschreef ik deze transfer als opmerkelijk en buitengewoon. Vandaag kan ik zeggen dat deze huurdeal volledig is gelukt."

"Wout heeft, met zijn kwaliteit, zijn speelstijl en zijn houding alle dingen gebracht die we van hem hoopten te zien", aldus Rosen. "Hij heeft er een belangrijke bijdrage aan geleverd dat we in het nieuwe seizoen voor de vierde keer in acht jaar Europees voetbal gaan spelen. We bedanken Wout uit de grond van ons hart en wensen hem het beste voor in de toekomst." 

Zet in op Ajax tegen Feyenoord!

Ajax speelt zondagmiddag de Klassieker tegen Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
zo
11/01
Telstar
14:30
Ajax
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand