Jan Boskamp: "We hadden Ajax op het punt waar je ze hebben wil"

Jan Boskamp
Jan Boskamp Foto: © Pro Shots

Jan Boskamp heeft zijn visie gegeven op de Champions League en de positie van Ajax, Feyenoord en PSV dit seizoen. Dat doet hij in het clubmagazine van Feyenoord, waar hij openhartig spreekt over de kansen en het financiële belang voor de Nederlandse clubs.

Boskamp legt uit: "Het is zonde dat we die Champions League zijn misgelopen, want dat scheelt een flinke bom duiten voor de club. Nu gaat dat geld naar Ajax en PSV en die zullen dat goed gebruiken. We hadden Ajax op het punt waar je ze hebben wil, maar als zij straks voor de tweede keer op rij Champions League halen, komen zij met grote stappen weer dichterbij. Daarom is het zo belangrijk dat we dit seizoen weer bij de eerste twee eindigen."

Toch blijft Boskamp positief over de prestaties van Feyenoord. "Gelukkig hebben we qua resultaten een goede start van de competitie achter de rug, dat scheelt een slok op een borrel ten opzichte van vorig jaar toen we in de eerste vier duels meteen al zes punten lieten liggen en direct achter de feiten aanliepen. Er is voetballend gezien nog genoeg werk te verrichten, maar ik heb alle vertrouwen in dat de ploeg steeds beter op elkaar ingespeeld zal raken. Dus als Robin zegt 'we worden kampioen', dan geloof ik hem direct."

Zet in op Ajax tegen FC Utrecht!

Ajax speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Utrecht. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/11
FC Utrecht
12:15
Ajax
za
22/11
Ajax
18:45
Excelsior
zo
30/11
Ajax
20:00
FC Groningen
za
6/12
Fortuna Sittard
18:45
Ajax
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Feyenoord 11 20 28
2 PSV 11 19 28
3 AZ 11 11 24
4 Ajax 11 6 20
5 FC Groningen 11 2 19
6 FC Utrecht 11 5 16
7 FC Twente 12 2 16
Bekijk de hele stand