Jansen ziet pover Ajax: "Je hebt het gevoel dat er meer in zit"

Freek Jansen
Freek Jansen Foto: © BSR Agency

Freek Jansen denkt dat er meer potentie in de selectie van Ajax zit. Dat liet hij weten in Voetbal International.

Jansen merkte dat de meeste spanning voelbaar was voorafgaand aan de wedstrijd. De opstelling was namelijk nog niet bekend. “Bij Ajax is er altijd een soort spanning voor de wedstrijd, een uur en een kwartier voor de aftrap. Dan wordt de opstelling bekendgemaakt en krijg je altijd hetzelfde bericht: Farioli rouleert weer flink. Dat blijft toch altijd boeiend om te bekijken.”

Jansen is, net als veel andere critici, geen voorstander van het roulatiesysteem. “Hij zal er wel goed over nagedacht hebben, maar op zondag dacht ik: dit houdt niet over. Uiteindelijk wint hij met 3-0 en kan je over het rouleren niet veel zeggen.” Ook merkt hij dat de mensen op de tribune er steeds minder blij mee zijn. “Ik heb wel het gevoel dat het krediet van Farioli een beetje aan het afbrokkelen is bij de supporters.”

De journalist vindt dat Ajax maar een matige partij op de mat heeft neergelegd tegen Almere City. “Je wint met 3-0, maar kom op. Tegen Almere mag er echt wel wat meer voetbal in komen. Als je van Feyenoord en PSV wint, dan wil je ook iets meer zien tegen zulke teams. Je hebt dan het gevoel dat er meer in zit”, aldus de journalist.

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen FC Twente. Weten de Amsterdammers te winnen in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties