Janssen sarcastisch: "Hebben de nieuwe kampioen aan het werk gezien"

Theo Janssen
Theo Janssen Foto: © NESimages

Theo Janssen heeft absoluut niet genoten van het spel van Ajax in de oefenwedstrijd tegen Al-Wasl. De Amsterdammers wonnen met 2-1 en volgens Janssen was het spel van de ploeg van Francesco Farioli heel matig.

"Het was genieten. Het was swingen. Het was hoogstaand. We hebben de nieuwe kampioen aan het werk gezien", is Janssen sarcastisch in zijn analyse bij Ziggo Sport. Waar het allemaal mis ging? De oud-voetballer weet niet waar hij moet beginnen. "Voetballend was het niet goed genoeg. Te weinig tempo. Waarschijnlijk heeft het weer ook een beetje meegeholpen. Het was super warm natuurlijk, dus de spelers moeten daar ook mee dealen. Het werd eigenlijk steeds slechter. De tweede helft was echt heel matig."

Janssen kon van een ding wel genieten: de goal van Branco van den Boomen. "Dat was een goede goal en een goede aanval. Het was een fantastische voorzet en ik moet zeggen dat hij hem heel subtiel binnenduwt. Hij schiet hem niet, maar hij laat hem echt op zijn voet vallen. Dat is kwaliteit."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
Ajax
14:30
Telstar
zo
17/08
Go Ahead Eagles
12:15
Ajax
zo
24/08
Ajax
16:45
Heracles Almelo
za
30/08
FC Volendam
16:30
Ajax
za
13/09
Ajax
16:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 0 0 0
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
Bekijk de hele stand