'Janssen sorteert voor op dienstverband bij Ajax': "Uitdaging"

Pascal Jansen
Pascal Jansen Foto: © Pro Shots

Pascal Jansen heeft zich uitgesproken over een eventueel dienstverband bij Ajax. De trainer van New York City FC, die in de Verenigde Staten goede resultaten boekt, wil werken bij Ajax niet zien als 'het binnenlopen van een brandend huis'.

Met New York City richt Jansen zich op het einde van het seizoen: zijn ploeg heeft de play-offs van de Eastern Conference bereikt en treft daarin Inter Miami van Lionel Messi. In een uitgebreid gesprek met het Algemeen Dagblad kwam ook Ajax ter sprake. Hoewel de Amsterdammers nog niet bij hem hebben aangeklopt, wordt Jansen in zijn omgeving wel eens voorgehouden dat een functie in Amsterdam mogelijk bij hem zou passen.

"Mensen vergelijken werken bij Ajax met het binnenlopen van een brandend huis", zegt Jansen. "Zo zie ik dat niet, ik ben van een halfvol glas. Ik zie dan uitdagingen. Ik geef jonge spelers de kans om zich te ontwikkelen en creëer waarde op het veld. Met AZ heb ik goede resultaten gehaald in de Eredivisie en tegen de traditionele topdrie."

Op dit moment voelt Jansen zich echter op zijn plek in de VS. "Maar ik zit nu nog goed hier en hoef ik nergens over na te denken. Half december ben ik weer even in Nederland na een paar dagen Manchester. Manchester City is de zusterclub van New York. Ik hoop dat ik een mooi gesprek met Pep Guardiola kan hebben en dat Tijjani (Reijnders, de speler waarmee hij samenwerkte bij AZ, red.) kan zien."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
zo
11/01
Telstar
14:30
Ajax
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 Ajax 15 8 26
4 NEC Nijmegen 14 13 24
5 AZ 14 4 24
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand