Jeugdjournaal zorgt voor woede bij Ajax-fans met item over NAC

Ajax druipt af in de Klassieker
Ajax druipt af in de Klassieker Foto: © Pro Shots

De uitzending van het Jeugdjournaal van maandagavond heeft tot veel reacties geleid. Het programma kwam met een item over de promotie van NAC, maar haalde de woede van Ajax-fans op de hals.

In het fragment wordt getoond dat NAC is gepromoveerd naar de Eredivisie. Ook wordt er uitgelegd waarom de fans in Breda zo blij zijn: omdat NAC komend jaar weer tegen 'topteams mag spelen'. "De Eredivisie is het hoogste niveau in Nederland. Dan mogen ze dus spelen tegen de beste ploegen van het land, zoals PSV, Feyenoord en FC Twente."

Ajax wordt dus niet genoemd. Het zorgt voor gemengde reacties. Ajax-fans zijn logischerwijs een stuk minder blij. "Haha, Ajax is slecht, grappig. Het Nederlandse voetbal zou niet eens relevant zijn zonder Ajax", schrijft iemand op X. Supporters van rivaliserende ploegen vinden het fragment juist hilarisch: "Dit is schitterend."

Zet in op Ajax tegen Feyenoord!

Ajax speelt zaterdagmiddag de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties