John Heitinga bevestigt berichtgeving: "We zijn in gesprek"

John Heitinga
John Heitinga Foto: © Pro Shots

John Heitinga is door Liverpool gevraagd om assistent van Arne Slot te worden. Dat bevestigt hij aan de Telegraaf

Uit Engeland kwam maandagmiddag het nieuws dat Heitinga in beeld is om assistent-trainer te worden bij de Engelse grootmacht. "Het enige dat ik nu kan zeggen, is dat ik ben benaderd en dat mijn zaakwaarnemer Rob Jansen en ik in gesprek zijn", laat de voormalig speler en trainer van Ajax weten. 

Na zijn periode als interim-trainer van Ajax vertrok Heitinga naar Engeland om assistent te worden van David Moyes bij West Ham United. Na afgelopen seizoenen vertrokken zowel Heitinga als Moyes, maar eerstgenoemde krijgt nu de kans om terug te keren in de Premier League. 

John Heitinga
'John Heitinga in beeld als assistent bij Engelse grootmacht' Lees ook

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen FC Twente. Weten de Amsterdammers te winnen in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties