John van 't Schip meldt goed én slecht nieuws uit ziekenboeg

John van 't Schip
John van 't Schip Foto: © Pro Shots

Brian Brobbey kan zondagmiddag tegen FC Twente weer minuten maken voor Ajax. De spits zat vorige week tegen Feyenoord ook al bij de selectie, maar kwam uiteindelijk niet in actie.

Op de persconferentie vrijdag laat Van 't Schip weten dat Brobbey weer van de partij is, al is nog niet duidelijk hoelang de clubtopscorer van de Amsterdammers kan spelen. Verder kan de oefenmeester nog steeds geen beroep doen op Jordan Henderson en Steven Berghuis. Borna Sosa keert na een paar dagen ziekte wel weer terug in de wedstrijdselectie.

Verder bestaat de ziekenboeg van Ajax uit Gaston Avilla, Diant Ramaj, Jay Gorter en Amourricho van Axel Dongen.

Zet in op Ajax tegen AZ!

Ajax speelt zondag de uitwedstrijd tegen AZ. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties