John van 't Schip ontevreden: "Als Ajax zeur je daar niet over"

John van 't Schip in het Abe Lenstra Stadion
John van 't Schip in het Abe Lenstra Stadion Foto: © Pro Shots

John van 't Schip weigert om de nederlaag tegen SC Heerenveen te wijten aan het moment in de slotfase. Ajax leek een zuiver doelpunt te worden ontnomen door een beslissing van de VAR. De bal leek namelijk in zijn geheel over de doellijn.

"Als Ajax moeten we daar niet over zeuren, vooraf moet je het al beter doen", reageert de hoofdtrainer van de Amsterdammers voor de camera van ESPN. "Ik heb de beelden gezien, maar ik wil daar bij wegblijven. Het is gewoon moeilijk. Ik heb begrepen dat ze geen horloges (doellijntechnologie, red.) hebben hier. Dat is wat ik in eerste instantie dacht: dat lijkt mij het aller makkelijkste. Nu moet je het vanuit allerlei hoeken bekijken, dat is lastig om te zien."

Van 't Schip weet natuurlijk niet of het doelpunt wel had geteld mét doellijntechnologie. "En daar heb je ook niks aan en kan ik helemaal niks mee. We hadden veel scherper moeten beginnen. We wisten dat Heerenveen-uit een lastige wedstrijd is, maar we waren er gewoon niet bij. Helemaal in de eerste helft was het een offday en dat kan natuurlijk niet. Maar het is wel gebeurd, dus we moeten ons oprichten. Tegen FK Bodø/Glimt moeten we het laten zien", aldus Van 't Schip.

Zet in op Ajax tegen Fortuna Sittard!

Ajax speelt zaterdag de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
6/12
Fortuna Sittard
18:45
Ajax
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
zo
11/01
Telstar
14:30
Ajax
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 14 18 31
3 NEC Nijmegen 14 13 24
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Utrecht 14 6 21
7 FC Twente 14 3 20
8 FC Groningen 14 -2 20
Bekijk de hele stand