John van 't Schip over onhandige Ajacied: "Weet hij dondersgoed"

John van t Schip tegen Excelsior
John van t Schip tegen Excelsior Foto: © BSR Agency

John van 't Schip zag hoe Ajax in eigen huis niet wist te winnen van het Rotterdamse Excelsior. De Amsterdammers kwamen zelfs nog goed weg, want Steven Bergwijn veroorzaakte na ruim een half uur spelen een penalty en kreeg tegelijkertijd een rode kaart voor zijn overtreding.

"Fouten worden gemaakt, in elke wedstrijd weer", vertelt Van 't Schip op de persconferentie van Ajax, na afloop van het duel tegen Excelsior in de Johan Cruijff Arena. "Het is een cruciaal moment, in negatieve zin. Je weet dat als je in die situatie komt, dat het oppassen geblazen is. In dit geval beoordeelt hij het verkeerd."

"Het is een lichte aanraking, maar wel in de zestien. En dat weet Steven dondersgoed. Dus ik hoef hem dat niet nog eens te gaan vertellen, dat het niet handig was. Maar het gebeurt wel en dat is een beetje het seizoen waar we in zitten. Dat zoiets gebeurd. Dan wordt het heel lastig om een positief resultaat te behalen", aldus de hoofdtrainer.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand