Joris Kramer boos: "Helaas was Joey Kooij daar gevoelig voor"

Joey Kooij in de Johan Cruijff Arena
Joey Kooij in de Johan Cruijff Arena Foto: © Pro Shots

Joris Kramer verloor met Go Ahead Eagles met 2-0 van Ajax. De verdediger vond de nederlaag van zijn ploeg onnodig, al zag hij ook dat de ploeg uit Deventer weinig kansen creërde. 

"We hadden een goed plan en dwongen hen ook vaak tot de lange bal. Maar we hebben maar één grote kans gehad, te weinig op goal geschoten", opent Kramer bij Voetbal International. "De tweede helft beginnen we niet scherp. Dan krijgen zij het publiek erachter en dat was ook een fase waar we even doorheen moesten. Maar toen viel de tweede gele kaart en dan wordt het heel lastig."

Voor hem voelde de tweede gele kaart van Nauber en daarmee de rode een beetje 'aangenaaid'. "Ajax weet dat Nauber al geel heeft en dat gaan ze opzoeken. Dat moet een scheidsrechter ook weten. Vanaf mijn plek leek het op een schwalbe die uitgelokt wordt. En helaas was Kooij daar gevoelig voor. Vanuit mijn oogpunt was het niet terecht."

Teleurstelling is dan ook het resterende gevoel. "Het is zonde want we hebben hard gewerkt en dan hoop je op meer. Maar helaas was dat niet het geval", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand