'Jorrel Hato bekeken door twee scouts van Europese topclubs'

Jorrel Hato bij de spelersbus van Ajax
Jorrel Hato bij de spelersbus van Ajax Foto: © Pro Shots

Volgens TBR Football waren scouts van Chelsea en Liverpool vorige week donderdag aanwezig bij de wedstrijd tussen Ajax en Galatasaray om Jorrel Hato te bekijken. De interesse van Arsenal in het talent lijkt echter te zijn afgenomen.

Chelsea en Liverpool, geleid door Arne Slot, volgen Jorrel Hato al ruim een jaar, zo meldt het medium. De achttienjarige verdediger staat op de radar van beide Premier League-clubs vanwege zijn veelzijdigheid als linksback en centrale verdediger.

Arsenal toonde ook meer dan een jaar interesse in Jorrel Hato, maar die belangstelling lijkt te zijn verminderd. Dit komt door de komst van Riccardo Calafiori voor vijftig miljoen euro afgelopen zomer en de doorbraak van Myles Lewis-Skelly, waardoor er minder behoefte is aan een aankoop op die positie.

Zet in op Ajax tegen SC Heerenveen!

Ajax speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties