Kaplan gaat vrijuit na klap, Vaessen krijgt wel flinke schorsing

Ahmetcan Kaplan mept van zich af bij FC Groningen
Ahmetcan Kaplan mept van zich af bij FC Groningen Foto: © Instagram

Ahmetcan Kaplan heeft geen schorsing gekregen na het opstootje na FC Groningen - Ajax. FC Groningen-doelman Etienne Vaessen heeft wel een schikkingsvoorstel van vier duels schorsing gekregen, waarvan één voorwaardelijk, zo meldt de Telegraaf woensdagochtend.

De doelman van FC Groningen speelde een negatieve hoofdrol in een opstootje na FC Groningen - Ajax (2-2) vorige week woensdag. De aanklager betaald voetbal startte een vooronderzoek naar Vaessen, die klappen uitdeelde aan een assistent-coach van Ajax. Als Vaessen het schikkingsvoorstel niet accepteert dan wordt de zaak voorgelegd aan de tuchtcommissie van de KNVB.

Ook werd een onderzoek gestart naar Ajax-verdediger Ahmetcan Kaplan, maar die zaak is geseponeerd. Hij zou de aanstichter zijn geweest van de vechtpartijen bij FC Groningen-Ajax.

Lees meer:
0 reacties