'Kaplan-vertrek op losse schroeven, ondanks persoonlijk akkoord'

Ahmetcan Kaplan
Ahmetcan Kaplan Foto: © Pro Shots

Ahmetcan Kaplan, die in de beruchte 'kleedkamer 2' zit met meerdere miskopen, leek op weg naar de uitgang in Amsterdam. De verdediger blijft nu toch wat langer bij Ajax, want de vraagprijs van technisch directeur Alex Kroes vond het geïnteresseerde 1. FC Köln te gortig.

Köln werd afgelopen seizoen kampioen op het tweede niveau en zoekt nu versterkingen om het team Bundesliga-proof te maken. Kaplan was zelf al persoonlijk akkoord met de club, maar de gesprekken tussen Ajax en de Duitsers verliep niet zo soepel.

Kroes zette in op een prijs van zes miljoen euro, maar dat had Köln niet voor hem over, meldt Sky Sports. Beide clubs lijken geen water bij de wijn te willen doen, waardoor een transfer ver weg lijkt. De Duitsers schakelen nu door naar twee alternatieven: Calvin Brackelmann van SC Paderborn en Keven Schlotterbeck van FC Augsburg.

Zet in op Ajax tegen PEC Zwolle!

Ajax speelt zondag de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties