Kenneth Taylor openhartig: "Dat irriteerde me het meest"

Kenneth Taylor
Kenneth Taylor Foto: © Pro Shots

Het was een bewogen jaar voor Ajax en Kenneth Taylor. Een jaar geleden stond de ploeg op de vijfde plek en was er crisis op alle fronten. Nu staat de ploeg tweede en zijn de Amsterdammers op de weg terug. 

Normaal gesproken zou een tweede plek met zes punten achterstand op PSV geen reden tot tevredenheid zijn in Amsterdam. "Ja, Ajax gaat natuurlijk altijd voor de eerste plaats. In mijn ogen is Ajax altijd ’de grootste en de beste’. Maar we moeten niet vergeten waar we vandaan komen en wat er de afgelopen twee jaar is gebeurd”, zegt Kenneth Taylor in gesprek met het Noordhollands Dagblad. "Het doel voor dit seizoen is Champions League halen. We zijn op de goede weg.”

Dat was vorig seizoen dus anders. De Amsterdammers waren niets meer dan een subtopper. "Je wilt als Ajax-speler altijd om de prijzen spelen. Als je dan zo vaak niet wint en ook niet meedoet om de prijzen, dat is klote. Dat irriteerde me het meest. Dat je niet om de prijzen speelt. Pijnlijk", stelt Taylor. 

Lees meer:
0 reacties