Kieft twijfelt: "Ik vind dat heel veel voor zo'n jongen van Ajax"

Wim Kieft heeft zijn twijfels over de mogelijke transfer van Ajax-verdediger Jorrel Hato naar Chelsea. De analist vindt dat Ajax de miljoenendeal rond moet maken, maar weet niet of Hato slaagt in Engeland.

"Ik vind dat heel veel voor zo'n jongen van Ajax", vertelt Kieft in KieftJansenEgmondGijp. "Maar ze hebben tegenwoordig zo veel geld in dat Engeland, het maakt ze niet meer uit. Er lopen er daar wel nog vier die hetzelfde kunnen. Ze kopen gewoon hele grote selecties met al die wedstrijden en het WK voor clubs. Maar als je Ajax bent en je zit in die situatie, dan kan je het maar beter doen."

René van der Gijp snapt wel dat Ajax veel geld kan ontvangen. "Het is Chelsea. Het maakt zo’n club ook niet uit. Doe je hem voor 35 miljoen weg aan Nottingham Forest en je lijdt 15 miljoen verlies. Dat maakt ze niet uit. Er worden daar bedragen neergelegd voor spelers waar ik nog nooit van gehoord heb. Dat is toch ook geweldig", aldus Van der Gijp. 

Lees meer:
0 reacties