Kieft wijst naast Mislintat nog een schuldige aan: "Zette hij in"

Wim Kieft
Wim Kieft Foto: © Pro Shots

De grote uitverkoop bij Ajax valt vooralsnog tegen. Ook Wim Kieft ziet dat de club uit Amsterdam moeite heeft met het kwijtraken van de overbodige spelers. 

Ajax wilde deze zomer van veel spelers afscheid nemen om geld vrij te maken, maar met nog anderhalve week te gaan voor het sluiten van de markt gaat dat moeizaam. "Sowieso lijkt geen enkele club Ajacieden – ze staan inmiddels allemaal in de etalage – te willen kopen. Naast de transfersommen zijn ook de topsalarissen een probleem", schrijft Kieft in de Telegraaf

Volgens de voormalig spits ligt dat niet alleen maar aan de transferzomer van Sven Mislintat vorig jaar. "Sven Mislintat wordt terecht overal als één van de grote schuldigen gezien, maar Marc Overmars heeft de trend van megasalarissen bij Ajax ingezet", merkt Kieft op. "Dat krijgt Ajax nu als een boemerang terug: middelmatige spelers die veel te veel verdienen willen niet weg."

Zet in op Ajax tegen Villarreal!

Ajax speelt dinsdagavond in de Champions League tegen Villarreal. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
zo
1/02
Excelsior
12:15
Ajax
zo
8/02
AZ
14:30
Ajax
za
14/02
Ajax
20:00
Fortuna Sittard
za
21/02
Ajax
21:00
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 36 52
2 Feyenoord 18 21 36
3 Ajax 19 11 34
4 NEC Nijmegen 18 15 32
5 FC Groningen 19 5 31
6 AZ 18 2 28
7 FC Twente 18 5 26
Bekijk de hele stand