KNVB komt met goed nieuws voor Hedwiges Maduro en Michel Kreek

Hedwiges Maduro
Hedwiges Maduro Foto: © Orange Pictures

De KNVB heeft goed nieuws voor Hedwiges Maduro en Michel Kreek. Het tweetal is geslaagd voor hun Voetbalcoach 5 (voorheen UEFA Pro) opleiding. In totaal zijn dertien deelnemers geslaagd.

Met het diploma mogen zij komend seizoen zelfstandig aan de slag als hoofdtrainer in het betaald voetbal. Dat betekent goed nieuws voor Maduro, die recent werd gepresenteerd als nieuwe coach van Almere City. Kreek, oud-speler van Ajax, was eerder in verschillende rollen actief in Amsterdam. 

Naast Maduro en Kreek hebben ook Robin van Persie, Nicky Hofs, Melvin Boel, Corina Dekker, Tim Bakens, Sander Duits, Patrick Greveraars, Kenneth Goudmijn, Edwin Linssen, Ruben den Uil en Henri van der Vegt het papiertje binnen. Na Vera Pauw, Hesterine de Reus, Sarina Wiegman en Jessica Torny is Corina Dekker nu de vijfde vrouw die in het bezit is van het hoogste trainersdiploma.

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt woensdag tegen FC Groningen. Weten de Amsterdammers te winnen in de Euroborg? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand