Kraay jr. snapt Oranje-invalbeurt niet: "Alles is mooi, maar..."

Wout Weghorst begon woensdag op de bank in de halve finale tussen Nederland en Engeland, maar viel in de rust al in. Hans Kraay jr. snapt echter weinig van die invalbeurt.

De presentator begint nog positief voor de camera's van VoetbalPrimeur: "Ik snap volledig dat iedereen van Wout houdt. Ik snap ook dat we bijna allemaal wilden dat hij erin kwam. Maar toen hij erin kwam, speelden we op onze eigen helft", merkt Kraay jr. op. "Dan krijgt hij de bal, moet hij 55 meter overbruggen."

Oranje had behoefte aan iets anders, zo zag hij. "Je had op dat moment juist behoefte aan een spits die diepte had. Je kan van Wout zeggen dat hij goed kan koppen, hij is gretig om voorbij de centrale verdedigers te komen. Alles is mooi aan Wout, maar Wout heeft geen diepte. Het was misschien net eventjes wat handiger geweest om Brobbey eerst te brengen of Zirkzee."

"Maar dan had hij (Koeman, red.) iedereen tegen zich gekregen, want mensen niet zo te denken van: 'Oh, Wout is niet zo goed met vijftig meter overbruggen'. Zo kijken de Oranje-supporters niet. We hebben 'm niet op zijn allerbest kunnen gebruiken, omdat hij eigenlijk op de middenlijn aan de bal kwam", aldus Kraay jr.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand