Kroes duidelijk: "Kan op deze plek ook een grote bijdrage leveren"

Alex Kroes
Alex Kroes Foto: © NESimages

Alex Kroes veranderde onlangs van algemeen directeur naar titulair technisch directeur van Ajax. Kroes is er van overtuigd dat hij in zijn nieuwe rol ook enorm veel voor de club uit Amsterdam kan betekenen. 

De de aandelenkwestie werd algemeen directeur Kroes eerst geschorst om vervolgt terug te keren als titulair td. De Autoriteit Financiële Markten moet nu bepalen of er sprake was van een ernstig misdrijf. Zo niet, gaat Kroes in gesprek met de rvc over zijn toekomstige rol. "Wordt dat titulair directeur, statutair directeur, CEO? Dat ligt open", vertelt hij aan de Telegraaf

"Zelf heb ik tegen de rvc gezegd: ’Ik zou het fijn vinden als jullie ad-interim directeur Menno Geelen of een ander langer als CEO aanstellen dan dat mijn contract loopt’", vervolgt Kroes. "Dan hebben we daar geen discussie meer over, want ik heb inmiddels in de gaten dat ik op de plek van technisch directeur ook een grote bijdrage kan leveren om van Ajax weer Ajax te maken.”

Lees meer:
0 reacties