Kruys blij met versterking van Ajax: "Geweldig toernooi gespeeld"

Rick Kruys
Rick Kruys Foto: © Pro Shots

Rick Kruys staat komend seizoen met FC Volendam in de Eredivisie. De kampioen van de KKD is daarvoor wel de selectie aan het versterken. 

Kruys is vooralsnog erg tevreden met de transferzaken van FC Volendam én de nieuwe grasmat in het Kras Stadion. “Het gaat goed met het veld, het groeit goed. Met de selectie gaat het de goede kant op. We zijn wat jongens kwijt, maar we zijn ons ondertussen ook aan het versterken", vertelt de oefenmeester aan ESPN

Het is aan td Patrick Busby om de selectie Eredivisie-klaar te maken. “We hebben Ozan Kökcü erbij gekregen en ook Precious Ugwu, die een geweldig toernooi heeft gespeeld met Oranje Onder 19", aldus Kruys. "Daarnaast hebben we Gibson Yah gehaald van Jong FC Utrecht. Verder kijken we hoe we ons verder kunnen versterken en er kunnen ook nog uitgaande transfers plaatsvinden." De negentienjarige Ugwu komt over uit de jeugd van Ajax. Naar verluidt hebben de Amsterdammers een terugkoopoptie. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
Ajax
14:30
Telstar
zo
17/08
Go Ahead Eagles
12:15
Ajax
zo
24/08
Ajax
16:45
Heracles Almelo
za
30/08
FC Volendam
16:30
Ajax
za
13/09
Ajax
16:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 0 0 0
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
Bekijk de hele stand