Laura Benschop, vriendin van Klaassen: "Geen verstand van voetbal"

Laura Benschop
Laura Benschop Foto: © Instagram Laura Benschop

Laura Benschop, de partner van oud-Ajacied Davy Klaassen, is geregeld op de tribunes van de Johan Cruijff ArenA te vinden om hem aan te moedigen. Toch geeft ze zelf aan "geen verstand van voetbal" te hebben. Dat laat ze weten in een video op TikTok.

Ajax maakt momenteel een lastige periode door. Klaassen, een echte clubman, kan de steun van zijn vrouw en hun pasgeboren dochter Cruz dan ook goed gebruiken. De Amsterdammers staan vierde in de Eredivisie en moeten na het vertrek van trainer John Heitinga en het aangekondigde afscheid van technisch directeur Alex Kroes op zoek naar nieuwe invulling voor belangrijke functies.

In de Champions League kent Ajax eveneens grote problemen. De ploeg staat na vier wedstrijden onderaan, zonder punten en met een fors negatief doelsaldo.

Door de interlandperiode speelt Ajax op dit moment geen wedstrijden. Klaassen, die in het verleden deel uitmaakte van het Nederlands elftal, zit al lange tijd niet meer bij de selectie. De huidige vorm van Ajax en de keuzes op het middenveld van Oranje geven bovendien weinig aanleiding om te verwachten dat bondscoach Ronald Koeman hem binnenkort opnieuw oproept.

Ondanks hun regelmatige aanwezigheid in het stadion, weet Benschop naar eigen zeggen nauwelijks iets van voetbal. In een TikTok-video waarin ze met Cruz op de arm de Johan Cruijff ArenA binnenloopt, schrijft ze: "Twee meiden die geen verstand hebben van voetbal maar alsnog de grootste supporters zijn."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
zo
11/01
Telstar
14:30
Ajax
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 14 18 31
3 NEC Nijmegen 14 13 24
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 14 6 21
8 FC Twente 14 3 20
Bekijk de hele stand