Marc Overmars erkent: "De huidige situatie doet me heel veel pijn"

Marc Overmars
Marc Overmars Foto: © BSR Agency

De huidige situatie bij Ajax doet Marc Overmars pijn. Dat laat de voormalig directeur voetbalzaken van de Amsterdammers weten aan De Telegraaf.

"De huidige situatie bij de club doet me heel veel pijn. Ik heb het er moeilijk mee als ik het erover heb", is de voormalig voetballer eerlijk. "Ik heb er op twee maanden na tien jaar gewerkt en we hebben samen iets moois opgebouwd. Als je ziet hoe het er nu gaat en de mensen elkaar maar afmaken, dan doet dat zeer."

Overmars voelt echter niets voor een terugkeer in Amsterdam, zo vertelt hij. 

Marc Overmars
Overmars is benaderd voor Ajax-terugkeer: "Gepasseerd station" Lees ook

"Het respect dat ik van de supporters krijg, doet me goed en vind ik heel erg mooi. Het klopt dat ik niet had kunnen bedenken dat het deze kant op zou gaan. Ik lees tegenwoordig heel weinig, maar ik kreeg mee dat er na Erik acht trainers zijn geweest. Tja, dat is een Nederlands record, denk ik."

Overmars vindt het onterecht dat Menno Geelen, algemeen directeur, veel kritiek krijgt. "Menno is top in zijn werk. Alleen heeft hij goede mensen om zich heen nodig. Ze mogen bij Ajax blij zijn dat hij er nog zit."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
6/12
Fortuna Sittard
18:45
Ajax
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
zo
11/01
Telstar
14:30
Ajax
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 14 18 31
3 NEC Nijmegen 14 13 24
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Utrecht 14 6 21
7 FC Twente 14 3 20
8 FC Groningen 14 -2 20
Bekijk de hele stand