Mario Been: "Hij zou bij Ajax, Feyenoord en PSV niet misstaan"

Mario Been is groot fan van FC Groningen-speler Luciano Valente. Hij geeft een tip aan de topclubs in Nederland die volgens hem in actie moeten komen. Valente werd al in verband gebracht met Feyenoord en FC Twente, maar volgens Been kan hij bij alle topclubs in Nederland mee.

Aangeschoven bij Voetbalpraat zegt de oud-voetballer het volgende. "Ik vind Valente een geweldig speler. En nogmaals, ik vond de keuze van Feyenoord voor Steijn, omdat hij gewoon een veel meer scorend vermogen heeft als middenvelder... Daar heeft Feyenoord er niet al te veel van."

Toch ziet Been ook de voordelen wanneer een topclub Valente zou halen. "Ik denk dat je met Valente ook op een bepaalde manier kan spelen. Vanaf de zijkant, hij kan als middenvelder spelen. Maar hij heeft gewoon enorm veel potentie als speler en voetbaltechnisch gezien. Hij is één van de betere spelers van de Eredivisie, dus hij zou bij alle drie de topclubs niet misstaan."

Been geeft een laatste advies. "Dus ja, als ik Feyenoord was en het geld is er... Ik weet natuurlijk niet wat voor bedragen daarvoor betaald moeten gaan worden. Ik zou er zeker over nadenken."

Lees meer:
0 reacties