Marokko aast op groot talent van Ajax: "We willen het snel doen"

Rayane Bounida
Rayane Bounida Foto: © Pro Shots

De Marokkaanse voetbalbond (FRMF) wil Ajax-talent Rayane Bounida overtuigen om in de toekomst voor het nationale team van Marokko uit te komen. Dat meldt Diario AS.

De negentienjarige middenvelder, geboren in België, geldt als een van de grootste talenten van zijn generatie en is inmiddels nadrukkelijk in beeld bij de Atlas Leeuwen. De FRMF probeert op dit moment meerdere spelers met een dubbele nationaliteit over te halen, waaronder Anass Salah-Eddine en Mohamed Ihattaren, maar volgens het Spaanse medium ligt de focus vooral op Bounida. 

De technicus maakt deel uit van Jong Ajax, waar hij zijn eerste stappen in het professionele voetbal zet, al wacht zijn echte doorbraak in Amsterdam nog. Bounida zelf lijkt het contact met Marokko niet te schuwen. Begin oktober deelde hij op Instagram een bericht over een overwinning van Marokko Onder 20 tegen Brazilië Onder 20, voorzien van een Marokkaanse vlag en een wijzende vinger omhoog, een gebaar dat in het land veel aandacht trok.

De Marokkaanse bondscoach Walid Regragui liet eerder al weten dat er achter de schermen gesprekken plaatsvinden met verschillende Europese talenten. "We willen het snel doen, maar administratief zijn er nog zaken om op te lossen", aldus Regragui tegenover AS.

Zet in op Ajax tegen FC Utrecht!

Ajax speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Utrecht. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/11
FC Utrecht
12:15
Ajax
za
22/11
Ajax
18:45
Excelsior
zo
30/11
Ajax
20:00
FC Groningen
za
6/12
Fortuna Sittard
18:45
Ajax
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Feyenoord 11 20 28
2 PSV 11 19 28
3 AZ 11 11 24
4 Ajax 11 6 20
5 FC Groningen 11 2 19
6 FC Utrecht 11 5 16
7 FC Twente 12 2 16
Bekijk de hele stand