Maurice Steijn zondag tegenover Ajax: "Ik vind het niet pikant"

Maurice Steijn in Groningen
Maurice Steijn in Groningen Foto: © BSR Agency

Zondag staat er een speciale wedstrijd op het programma voor Maurice Steijn. Dan ontvangt de trainer van Sparta Rotterdam zijn oude club Ajax. 

Sparta verloor woensdagavond na strafschoppen van Go Ahead Eagles, maar Steijn is tevreden over zijn elftal. "We hebben een Sparta gezien dat vanaf het eerste moment gestreden heeft, ook na de 1-1. Ik moet de jongens een ongelooflijk compliment gegeven voor hoe ze hebben gestreden", vertelt de oefenmeester na afloop bij ESPN. "Je gunt je ploeg de overwinning zo hard, maar helaas. Ik ben tevreden met wat we op de mat hebben gebracht, zeker qua strijdwijze."

Zondag krijgt Steijn een bezoek van zijn voormalig werkgever, maar bij de Hagenees is absoluut geen sprake van revanchegevoelens. "Ik vind de wedstrijd niet pikant. Ik snap dat iedereen dat vindt, maar ik ben al een jaar weg en zij hebben al twee nieuwe trainers gehad", verzekert hij. "Het is een mooi affiche en het is leuk om de mensen weer te zien waar je prettig mee hebt samengewerkt. Helaas te kort, maar ik vind het mooi dat Ajax weer meedoet om de bovenste plekken."

Sparta Rotterdam en Ajax trappen zondagmiddag om 12.15 uur af op het Kasteel. Ajax speelt donderdagavond in de beker eerst nog tegen Telstar. 

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt woensdag tegen FC Groningen. Weten de Amsterdammers te winnen in de Euroborg? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand