Rogier Meijer: "Hebben Ajax van het kastje naar de muur gestuurd"

Rogier Meijer
Rogier Meijer Foto: © Pro Shots

Rogier Meijer stond versteld van de nederlaag van zijn NEC tegen Ajax. De trainer van de Nijmegenaren vond zijn ploeg veel beter, maar stond na negentig minuten wel met lege handen. 

"Ja, helaas wel", antwoordt Meijer bij de NOS wanneer hem gevraagd wordt of hij de nederlaag al volledig beseft. "Het komt keihard binnen als het laatste fluitsignaal klinkt. Als je naar de wedstrijd kijkt dan is het ongelooflijk", zegt de trainer over het aantal kansen. 

"Ik denk dat we eigenlijk alles goed hebben gedaan vandaag. Als je ziet hoe we spelen aan de bal, tijdens het verdedigen. Maar je mist gewoon een groot aantal grote kansen. Daardoor blijft Ajax in de wedstrijd. Vervolgens geef je twee goals te makkelijk weg. Dat is het verschil vandaag", analyseert Meijer. 

NEC schoot maar liefst 21 maal.. "Er zit ook wel een vlaag van veel pech bij vandaag. Een kopbal van Dirk (Proper, red.) op de lat, Sontje (Hansen, red.) die 'm op de hak van Pasveer (Remko, red.) schiet. Ik denk dat het met pech te maken heeft. Daardoor verlies je de wedstrijd. We hebben Ajax, zeker in de eerste helft, behoorlijk van het kastje naar de muur gestuurd. Daar haal je als trainer wel dingen uit waar je mee verder gaat."

Lees meer:
0 reacties