Nassoh doet Ajax pijn: "Kreeg zoveel appjes van mensen bij PSV"

Mohamed Nassoh scoort tegen Ajax
Mohamed Nassoh scoort tegen Ajax Foto: © BSR Agency

Mohamed Nassoh deed Ajax veel pijn met een rake vrije trap. Na afloop sprak hij na het duel (1-1) met ESPN.

In de 95ste minuut schoot Nassoh raak voor Sparta uit een vrije trap. Ajax-doelman Matheus maakte een niet al te sterke indruk, want de Braziliaan raakte de bal wel aan. Tijdens het interview bij ESPN na afloop ziet Nassoh het echter anders: "Het is ook moeilijk, veel spelers staan vóór hem. Hij ziet de bal niet, dus ja."

Interviewer Wouter Bouwman vroeg ook Nassoh ook nog naar zijn oude ploeg PSV: "Het is natuurlijk lekker dit, voor jullie, voor Sparta, maar jij hebt een verleden bij PSV. Gaat dat nog door je hoofd op dat moment?" "Eigenlijk niet", antwoordt de invaller. "Maar toevallig kreeg ik vandaag en gisteren zoveel appjes van mensen van PSV. Toevallig, ja echt waar."

Nassoh onthult: "En ze zeiden: ‘Alsjeblieft, doe het voor ons.’ Dat ík hem ook nog eens maak…" Het doelpunt van Sparta was echter niet genoeg voor drie punten, daar Youri Regeer de 1-1 nog maakte. "Helaas nemen we maar één punt mee", geeft Nassoh aan. Bouwman wijst de middenvelder desondanks op zijn prestaties: "Je hebt een hoop mensen in ieder geval die je kan toesturen: ‘Ik heb het wel gedaan.’" "Ja inderdaad. We hebben het vandaag goed gedaan", zo klinkt het antwoord van de oud-PSV’er.

Lees meer:
0 reacties