Oosting: "Zou raar zijn als we voor een punt naar Amsterdam gaan"

Joseph Oosting voor het duel tegen Fortuna Sittard
Joseph Oosting voor het duel tegen Fortuna Sittard Foto: © BSR Agency

FC Twente neemt het zondagmiddag in de Johan Cruijff Arena op tegen Ajax, de nummer zes van de Eredivisie. Trainer Joseph Oosting staat met de Tukkers op een derde plek en hij is blij met de (ruime) voorsprong van acht punten op AZ.

"Met de wedstrijden die nog komen gaan willen we de lijn nu ook doortrekken, we hebben ambitie", vertelt hij op de website van zijn werkgever. "Vanzelfsprekend is dat niet, we moeten scherp en alert zijn, maar ook realistisch. Met nog vijf wedstrijden te gaan is er nog een aantal punten te verdienen. We zijn met de ploeg bezig in het hier en nu, met de dingen waar we direct invloed op hebben en dat is nu zondag Ajax-uit", aldus Oosting.

“We kunnen zondag laten zien hoe goed we het hele jaar al zijn", vervolgt hij ambitieus. "Gezien onze ambitie zou het raar zijn als we voor een punt naar Amsterdam gaan. We gaan voor het maximaal haalbare. Dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Ajax heeft goede spelers en is onvoorspelbaar. Ik wil vooral naar onze ploeg kijken, naar onze manier van voetballen. Zondag willen we graag terugzien hoe we het hele jaar voetballen", besluit Oosting.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 25 35 63
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 FC Twente 25 19 46
5 Feyenoord 24 21 44
6 Go Ahead Eagles 26 7 44
7 AZ 24 16 43
Bekijk de hele stand