Perez kritisch na PSV - Ajax: "Ik word er echt door geïrriteerd"

Kenneth Perez
Kenneth Perez Foto: © Pro Shots

Ajax won zondagmiddag met 0-2 op bezoek bij PSV en de club uit Amsterdam kwam op voorsprong door een doelpunt van Davy Klaassen. Voormalig profvoetballer Kenneth Perez snapt echter nog steeds niet waarom Jordan Henderson de vrije trap mocht nemen. 

“De allerbeste positie die je maar kan hebben", blikt hij terug bij ESPN. "Hoezo mag hij die vrije trappen nemen? Ik heb het vaker genoemd. Ik word er echt door geïrriteerd. Ik vind namelijk dat een vrije trap van zo’n positie echt een hele grote kans is", legt Perez uit. 

"Ik mis specialisten zo ontzettend", vervolgt hij teleurgesteld. "Die waarvan ik in elk geval denk: Oké, zestig tot zeventig procent kans dat dit een goal wordt en negentig procent kans dat de keeper een redding moet veroorzaken", aldus Perez. Kees Kwakman vraagt vervolgens aan zijn collega wie de vrije trap dan had moeten nemen. “Niemand, want Berghuis heeft ook geen goede vrije trap. Hij heeft wel een goede trap, maar geen goede vrije trap", aldus de ex-Ajacied. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
11/05
Ajax
16:45
NEC Nijmegen
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 31 36 74
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
Bekijk de hele stand