Perez verwacht: "Brobbey zal wel degene zijn die gaat sneuvelen"

Kenneth Perez
Kenneth Perez Foto: © Pro Shots

Kenneth Perez is benieuwd hoe Ajax de spitspositie zal gaan managen. De Amsterdammers hebben na de komst van Wout Weghorst drie spitsen voor de hoofdmacht. Ook Julian Rijkhoff behoort nog tot de selectie.

Iedere week zal er minstens een spits teleurgesteld worden, zo denkt Perez. "Degene die niet gekozen wordt, moet dat accepteren. Hoe moeilijk dat ook is. Brobbey zal wel degene zijn die gaat sneuvelen, want ik denk niet dat Weghorst gehaald is om op de bank te zitten. Dat zou de grootste kapitaalvernietiging zijn", zegt de analist in het ESPN-programma Dit was het Weekend.

"Je hebt al niet zo veel geld. Dan koop je hem toch niet om op de bank te gaan zitten? Voor het weinige geld dat je kunt uitgeven, is de spitspositie misschien niet de meest voor de hand liggende optie", oordeelt Perez. "Hij is voor minder gehaald dan Silvano Vos naar Milaan is gegaan en dat was vijf miljoen, dus het is een kleine afkoopsom. Als club schaak je op het laatst op meerdere borden, dus Brobbey had misschien ook wel verkocht kunnen worden."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand