Rafael van der Vaart: "Alle PSV'ers haten Ajacieden bij Oranje"

Rafael van der Vaart
Rafael van der Vaart Foto: © BSR Agency

Marco van Ginkel speelde meer dan 110 wedstrijden voor PSV. De middenvelder zat maandagavond bij Rondo, en kreeg van presentator Wytse van der Goot de vraag of de sfeer bij de Eindhovenaren, als het goed loopt, prettig was.

Van Ginkel geeft aan dat hij PSV als 'een warm nest' heeft ervaren. "Ik voelde me er direct thuis." Rafael van der Vaart had liever een 'harde opleiding' dan een warm nest. "Als je naar Real Madrid gaat, heb je geen warm nest. Daar heb ik altijd wat moeite mee, een warm nest... in het buitenland telt dat niet." 

"Owen Wijndal ging van AZ naar Ajax, die ging weg van een warm nest. Die kwam terecht in een harde wereld en toen was alles anders." Van der Vaart ziet daarom ook een groot verschil tussen spelers van Ajax en PSV. "Alle PSV'ers haten Ajacieden bij het Nederlands elftal", aldus Van der Vaart. 

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen FC Twente. Weten de Amsterdammers te winnen in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties