Rep blikt terug op overlijden Neeskens: "Vond ik echt heel erg"

Johnny Rep
Johnny Rep Foto: © Orange Pictures

Johnny Rep heeft gereageerd op het overlijden van Johan Neeskens. Dat ging hem niet in de koude kleren zitten, vertelt hij tegenover het Algemeen Dagblad.

Rep kon het niet geloven toen Neeskens overleed. “Dat vond ik heel erg. Echt ongelofelijk.” Hij had geen contact meer met Neeskens, maar toch vindt hij het lastig dat veel van zijn leeftijdsgenoten komen te overlijden.

Hij denkt regelmatig zelf ook na over de dood. Hij is er echter niet bang voor. “Maar ik word maandag 73. Wie weet haal ik de 83. Dan moet ik nog tien jaar. Lekker dan... Ik ga het wel doen hoor, ik ga me niet in de zee douwen. Maar het vooruitzicht vind ik niet geweldig.”

Rep had laatst zelf ook problemen met zijn gezondheid. Hij moest een pacemaker hebben, maar de 30.000 euro die dat kostte, kon hij niet betalen. Ajax heeft toen de helft van de pacemaker vergoed. Momenteel is hij herstellende van de operatie.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
Ajax
14:30
Telstar
zo
17/08
Go Ahead Eagles
12:15
Ajax
zo
24/08
Ajax
16:45
Heracles Almelo
za
30/08
FC Volendam
16:30
Ajax
za
13/09
Ajax
16:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 0 0 0
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
Bekijk de hele stand