Rob Jetten woest: "Aanvallen op voetbalsupporters is schande"

Rob Jetten
Rob Jetten Foto: © BSR Agency

Voor het Europese duel van Ajax tegen Maccabi Tel Aviv waren veel Israëlische supporters meegereisd. In Amsterdam leidde dat tot ongeregeldheden met pro-Palestijnse activisten.

Rob Jetten was ontstelt vertelt op X het volgende. "Afschuwelijk dat vannacht mensen zijn aangevallen, simpelweg omdat ze Israëlisch zijn. Wat je ook van de oorlog vindt, deze aanvallen op voetbalsupporters zijn een schande. In Nederland moet je vrij en veilig kunnen zijn. Wie je ook bent, waar je ook vandaan komt. Je blijft met je poten van een ander af. Voor antisemitisme mag geen plek zijn."

Tegen hekkensluiter Maccabi Tel Aviv werd het publiek getrakteerd op vijf goals en een 5-0 overwinning. Ook Brian Brobbey kwam weer eens tot scoren.

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen FC Twente. Weten de Amsterdammers te winnen in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties