Setford: "Door dat soort potjes te spelen worden jongens mannen"

Charlie Setford tegen Jong AZ
Charlie Setford tegen Jong AZ Foto: © Pro Shots

Charlie Setford is de leider in VI’s spelersklassement van de Keuken Kampioen Divisie. Dat is knap, want de keeper heeft op haast wekelijkse basis een andere verdediging tegenover zich staan.

"Het is hoe het is, daar moet je mee dealen. Je weet dat het zo werkt, wekelijks zien we wie er beschikbaar is en wie er nodig zijn. Dat is niet altijd even makkelijk, maar het gaat nu heel goed. Ook dat is belangrijk in het leerproces, anticiperen op andere gezichten voor je", opent Setford bij Voetbal International.

"Dat moet een doelman ook beheersen, denk aan schorsingen en blessures, dan heb je dat ook. Tegen Helmond Sport stonden er allemaal jonge gasten, hartstikke tof voor ze dat ze dit soort wedstrijden kunnen spelen. Alles draait bij ons om ontwikkelen, om stappen maken", weet hij.

"Voor mij en voor alle jonge spelers is dat goud waard. Tegen Helmond Sport was een mooi voorbeeld dat we als jongens ons mannetje hebben gestaan. Door dat soort potjes te spelen, waarin er wat op het spel staat, worden jongens mannen", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties