Steijn deed stapje terug na ontslag Ajax: "Dat is wel even lekker"

Maurice Steijn op de tribune
Maurice Steijn op de tribune Foto: © Pro Shots

Ruim een jaar na zijn ontslag bij Ajax vond Maurice Steijn deze week bij Sparta Rotterdam een nieuwe club. De vijftigjarige oefenmeester deed na zijn vertrek uit Amsterdam even een stapje terug. 

Steijn baalde er enorm van dat het geen succes werd bij Ajax. "Wat overheerst is de teleurstelling dat het niet gelukt is. Je moet ook even de tijd nemen om alles voor jezelf op een rijtje te zetten. Je gaat er naartoe om prijzen te winnen en Ajax terug te brengen naar de top, maar dat is me niet gelukt: simpel", concludeert hij in het Algemeen Dagblad. "Het was een sportieve teleurstelling. Dan is het ook wel even lekker om een tijd in de luwte te zijn."

De hoofdtrainer uit Den Haag stapte niet gelijk weer in bij een nieuwe club. "Ik heb veel gereisd, ben veel in het buitenland geweest en heb even afscheid genomen van de hectiek. Er is natuurlijk heel veel over je heen gekomen. Ik heb veel quality time gehad met vrienden en familie", vertelt hij. Nu keert Steijn dus via Sparta Rotterdam terug in de Eredivisie. Hij werkte al eerder iets meer dan een seizoen op Het Kasteel.

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt woensdag tegen FC Groningen. Weten de Amsterdammers te winnen in de Euroborg? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand