Sutalo gezien als 'risico' bij Kroatië: "Nog steeds te veel"

Josip Sutalo
Josip Sutalo Foto: © BSR Agency

Josip Sutalo kan na de 3-0 nederlaag tegen Spanje op een beetje kritiek rekenen in de Kroatische media. De verdediger van Ajax ging bij de eerste goal in de fout. 

Sportske novosti is gematigd kritisch op Sutalo, die net als zeven andere spelers een 5,5 krijgt voor zijn optreden in de eerste EK-wedstrijd van Kroatië. "Hij positioneerde zich bij het eerste doelpunt van Morata verkeerd, maar de zekerheid aan de bal is oké", klinkt het. Wel zien ze Sutalo als een 'risico'. "Als laatste speler van de verdediging geeft hij nog steeds te veel ruimte weg."

Bij Ajax kon Sutalo dit seizoen op enorm veel kritiek rekenen, net als landgenoot en teamgenoot Borna Sosa, die tegen Spanje de hele wedstrijd op de bank zat. 

Lees meer:
0 reacties