Sven Botman mist EK voetbal definitief door gescheurde kruisband

Sven Botman
Sven Botman Foto: © Pro Shots

Sven Botman komt definitief in actie voor Nederland op het EK in Duitsland de komende zomer. Hij staat zo’n zes tot negen maanden langs de kant.

Newcastle United heeft laten weten dat de centrumverdediger een gescheurde kruisband heeft opgelopen. Hij liep deze blessure op tijdens de verloren wedstrijd bij Manchester City (2-0). Eerder dit seizoen speelde hij door met een gescheurde kruisband.

Nu gaat de verdediger zich wel laten opereren. Dit betekent dus wel dat hij er minimaal een half jaar uit ligt. Het EK komt dus nog te vroeg voor de speler van Newcastle United. Het lijkt er dan ook op dat hij niet eerder dan in de herfst weer op het veld staat.

Botman speelde tussen 2018 en 2020 voor Jong Ajax. In 28 wedstrijden wist hij twee keer te scoren. Daarna werd hij verhuurd aan SC Heerenveen, waar hij 26 wedstrijden speelde en ook twee doelpunten wist te maken. Via Lille kwam hij uiteindelijk bij Newcastle United terecht.

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen FC Twente. Weten de Amsterdammers te winnen in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties