Tadic duidelijk over toekomst: "Ooit word ik trainer van Ajax 1"

Dusan Tadic in De Grolsch Veste
Dusan Tadic in De Grolsch Veste Foto: © Pro Shots

Dusan Tadic wil in de toekomst terugkeren bij Ajax. De Serviër wil in de toekomst aan de slag als trainer in Amsterdam. Tadic wil 'zeker nog een paar jaar' door als voetballer, maar daarna gaat hij mogelijk voor het trainerschap.

"Misschien drie jaar. Fysiek kan ik het nog langer, denk ik", zegt Tadic bij Ajax Life over hoe lang hij nog door wil gaan met voetballen. "Als ik trainer wil worden, wil ik niet te oud beginnen. Ik kijk ook naar dat aspect." De 36-jarige Serviër wil graag hoofdcoach worden van Ajax. "Ooit word ik trainer van Ajax 1. Dat is geen droom, dat is écht een doel."

Tadic kan de benodigde papieren zowel in Servië als in Nederland halen, zo geeft hij aan. "Geen probleem. Ik heb veel geleerd tijdens mijn loopbaan, maar er is veel om over na te denken.." In ieder geval weet Tadic dat er vele wegen naar de Johan Cruijff ArenA leiden. "Begin ik bij Jong Ajax? Eerst in Servië? Bij Fenerbahçe? Bij FC Groningen? De nationale bond? Ik ben er nog niet over uit."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
Ajax
18:45
Excelsior
zo
30/11
Ajax
20:00
FC Groningen
za
6/12
Fortuna Sittard
18:45
Ajax
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 12 23 31
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
Bekijk de hele stand