"Taylor liep hem ondersteboven, dan ga je verstoppertje spelen"

Ajax won zondagmiddag met 0-2 op bezoek bij PSV en daardoor bedraagt het verschil tussen beide topclubs nu maar liefst negen punten. Wesley Sneijder toonde zich maandagavond bij 'Rondo' kritisch over het spel van Joey Veerman. 

"Ik heb er de eerste helft op zitten letten, maar Veerman wilde de bal niet hebben. Hij bleef maar een beetje wandelen", sprak hij bij Ziggo Sport. "Hij zat niet in de wedstrijd, zijn eerste balletjes waren niet goed. Kenneth Taylor liep hem helemaal ondersteboven", constateert Sneijder.

"Dan ga je verstoppertje spelen", vervolgt hij realistisch. "Iedereen kan lullen wat hij wil, maar Noa Lang zegt wel: "Geef mij die bal maar en ik ga proberen er iets mee te doen." Dat kwam er niet lekker uit, maar hij heeft wél de bravoure", beseft Sneijder, die een duidelijk probleem ziet bij PSV. 

"Dat merkte je een aantal weken geleden, toen Perisic zei dat PSV geen team is", blikt hij terug. "Dan komt naar buiten dat Saibari alleen maar te laat komt. Dan zijn er irritaties binnen een groep. Als dan ook de resultaten nog eens tegenvallen, sluipt er iets in zo'n groep. De kracht van PSV zie je niet meer, die is weg."

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen FC Utrecht. Weten de Amsterdammers te winnen in Stadion Galgenwaard? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
zo
11/05
Ajax
16:45
NEC Nijmegen
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 29 40 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 29 11 56
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand