Ten Hag ideale opvolger Ronald Koeman? "Ik zie er echt brood in"

Erik ten Hag
Erik ten Hag Foto: © Pro Shots

Hugo Borst ziet in Erik ten Hag een interessante optie als opvolger van Ronald Koeman. Volgens de journalist is de trainer van Manchester United wel geschikt voor de functie van bondscoach. 

Ten Hag heeft het al tijden lastig in Manchester, maar leverde bij Ajax geweldig werk. "Daarom zie ik er echt brood in, als hij eenmaal ontslagen is, of het nou nu gebeurt, over een paar weken of een paar maanden, dat hij dan de bondscoach van het Nederlands elftal gaat worden”, merkt Borst op in de Hard Gras Podcast. “Niet dat Koeman een hele slechte coach is, maar het is allemaal gewoontjes. Het is geen visionair."

Volgens Borst heeft Nederland op een eindtoernooi behoefte aan een bondscoach zoals Johan Cruijff of Louis van Gaal. "Die schuilt in Arne Slot, maar die zal niet los zijn. Maar misschien is Ten Hag dat wel. Ten Hag houdt er van om met Nederlanders te werken”, knipoogt hij. 

Doe mee aan het WK-spel van Ajax1!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Ajax1 op Scorito!

Lees meer:
0 reacties