"Ten Hag stond in de zomer op het punt om zelf ontslag te nemen"

Erik ten Hag
Erik ten Hag Foto: © BSR Agency

Bijzonder nieuws van De Telegraaf: Erik ten Hag dacht afgelopen zomer zelf aan opstappen bij Manchester United. Na een periode van bezinning besloot de geboren Tukker het "project" voort te zetten. Dit besluit kwam na een lange en uitdagende tijd bij de club, waar hij met verschillende uitdagingen te maken kreeg.

Ten Hag werd maandag, daags na de 2-1 nederlaag tegen West Ham United, uit zijn functie bij United ontheven. De moeizame resultaten van de voorbije periode zijn hem fataal geworden. "Wat niemand weet, is dat Ten Hag in de zomer zelf op het punt heeft gestaan om ontslag te nemen", schrijft de ochtendkrant nu.

"Hij was de kritiek op zijn functioneren en de verhalen dat de nieuwe eigenaar Sir Jim Ratcliffe met zijn directie gesprekken voerde met diverse Europese coaches meer dan beu." Op Ibiza, waar Ten Hag afgelopen zomer van zijn vakantie genoot, besloot hij toch door te gaan bij United. In de periode die volgde kocht United voor ruim tweehonderd miljoen euro aan spelers, wat volgens de krant "een signaal van de clubleiding dat hij daadwerkelijk nog een kans kreeg" was.

Ten Hag werd als mens gemogen en zijn arbeidsethos werd geprezen op Carrington. "Ten Hag kwam vaak als eerste binnen op het trainingscomplex, ging als laatste weg en durfde de confrontatie aan te gaan met de grootste namen in zijn spelersgroep." Ondanks zijn inzet en toewijding is zijn periode bij Manchester United nu tot een einde gekomen, met talloze uitdagingen en hoogte- en dieptepunten in het verleden.

Zet in op Ajax tegen FC Groningen!

Ajax speelt zaterdag de uitwedstrijd tegen FC Groningen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties