Theo Janssen lovend over Wout Weghorst: "Er gebeurt toch wel wat"

Theo Janssen als analist
Theo Janssen als analist Foto: © BSR Agency

Theo Janssen vindt Wout Weghorst de uitblinker van de wedstrijd tussen Fortuna Sittard en Ajax. Volgens de analist 'gebeurt er altijd wat' als Weghorst invalt.

"Ik ben altijd heel kritisch op Weghorst, maar er gebeurt toch wel wat als hij erin komt", zegt Janssen aan tafel bij Studio Voetbal. "Die penalty, dat doet hij slim. Ik denk dat een andere spits misschien niet voor de bal was gegaan. Hij zet zijn lichaam er goed tussen en is er echt naar op zoek. Hij krijgt terecht een penalty en daarna is hij superalert bij de rebound. Daar staat hij ook als de kippen bij om hem binnen te tikken."

Ibrahim Afellay twijfelt over of de strafschop terecht was. "Ik ben nog steeds niet overtuigd van de beelden die je ziet, dat het ook echt een penalty is", zo klinkt het. Pierre van Hooijdonk noemt het een 'slimme' actie van Weghorst. "Hij snijdt de weg af voor de verdediger."

"Dan weet je dat die verdediger zich moet inhouden, omdat er anders contact volgt en dan krijg je een botsing. Ik vind het een penalty. Dat het een slimmigheidje van de aanvaller is, dat zij zo", aldus de oud-spits.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand