Twee spelers van Ajax in Elftal van de Week: "Voortreffelijk"

Anton Gaaei is dolblij na zijn heerlijke treffer
Anton Gaaei is dolblij na zijn heerlijke treffer Foto: © BSR Agency

Ajax speelde donderdag met 1-1 gelijk tegen Go Ahead Eagles. De Amsterdammers kwamen behoorlijk voor de dag, maar moesten in de blessuretijd de gelijkmaker slikken.

Toch neemt het Algemeen Dagblad twee Ajacieden op in het Elftal van de Week. Het gaat om Anton Gaaei, die op prachtige wijze de 1-0 maakte, en Ahmetcan Kaplan. "De Deen scoorde op voortreffelijke wijze en ziet ook collega-verdediger Ahmetcan Kaplan terug in het team der uitblinkers", zo schrijft het AD.

Net als Ajax levert ook PSV twee spelers af aan het Elftal van de Week na de 0-2 zege op Excelsior: Olivier Boscagli en doelpuntenmaker Mauro Júnior, die met een verwoestende knal het verzet van de Rotterdammers wist te breken.

Andere namen in het Elftal zijn onder meer Mio Backhaus, die de nul hield tegen Feyenoord, Jens Toornstra en Jizz Hornkamp.

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt woensdag tegen FC Groningen. Weten de Amsterdammers te winnen in de Euroborg? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand